Home Nauka Biorewitalizacja komórkami macierzystymi – sposób na nieskazitelny wygląd
0

Biorewitalizacja komórkami macierzystymi – sposób na nieskazitelny wygląd

0

Biorewitalizacja komórkami macierzystymiKobiety w każdym wieku chcą wyglądać atrakcyjnie i czuć się młodo. Teraz każda może sobie na to pozwolić, bo najcenniejsze źródło młodości ma we własnym organizmie. Biorewitalizacja komórkami macierzystymi to innowacyjna metoda walki z najpopularniejszymi oznakami starzenia, których chcą się pozbyć panie, ale także sposób na pozbycie się blizn, rozstępów i nieestetycznych przebarwień.

Niezawodny sposób na młodość

Czasu nie da się zatrzymać i choć nadal czujesz się młodo, to spoglądając w lustro, nie sposób nie dostrzec kolejnej zmarszczki wokół oczu, niewielkiej bruzdy w okolicy ust albo wiotkiej i pozbawionej elastyczności skóry. Nie musisz się załamywać, bo wystarczy kilka chwil, by problemu się pozbyć. Najlepiej działać od środka i sprawdzonymi sposobami. Te dwie najważniejsze cechy łączy w sobie zabieg biorewitalizacji komórkami macierzystymi, który wykorzystuje osocze bogatopłytkowe PRP. To rewelacyjny zabieg, którego celem jest rewitalizacja skóry.

Jak działa osocze bogatopłytkowe?

Niezbędne do wykonania zabiegu osocze bogatopłytkowe jest pobierane od pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Pozwala to uzyskać najlepszej jakości produkt, co z kolei przekłada się na jeszcze lepsze rezultaty końcowe. Zawarte w osoczu komórki macierzyste pozwalają na gruntowną przebudowę skóry i jej regenerację. Przyspiesza to wzrost liczby komórek i szybkość ich dzielenia się, co z kolei ma ogromny wpływ na efekt przeprowadzonego zabiegu. Czynnik wzrostu beta TGF-b wspomaga wzrost między komórkami, z kolei płytkowy czynnik wzrostu PDGF przyspiesza rozwój naczyń krwionośnych oraz podział komórek i ich regenerację. Naskórkowy czynnik wzrostu EGF odpowiedzialny jest za gojenie się ran, a więc także usuwanie blizn, natomiast czynnik wzrostu fibroblastów FGF powoduje powstawanie nowych naczyń krwionośnych i wspomaga wzrost komórek. Te cztery główne czynniki znacznie przyspieszają procesy regeneracyjne, a ich połączenie zapewnia efekty, które zobaczysz już po kilku dniach. Nie wierzysz? Koniecznie odwiedź stronę internetową: http://www.esteticmed.pl/zabiegi/osocze-bogatoplytkowe-prp i przekonaj się sama jak przebudowa skóry wpływa na wygląd Twojej twarzy.

Co daje zabieg?

Zabieg skierowany jest do osób, które borykają się z pierwszymi oznakami starzenia – utratą owalu twarzy, pierwszymi zmarszczkami, zanikiem sprężystości skóry. To doskonały sposób leczenia chorób zwyrodnieniowych, a także fotouszkodzeń. Osocze doskonale radzi sobie także z bliznami pourazowymi, zmianami trądzikowymi i rozstępami. Po zabiegu skóra jest wygładzona, a koloryt wyrównany. Poprawia się jej elastyczność, napięcie i gęstość. Polepsza się także jej ukrwienie, a co za tym idzie – następuje redukcja zmarszczek, które stają się mniej widoczne – zarówno te drobne wokół oczu i ust, jak i większe na czole czy bruzdy nosowo-wargowe. Przyspieszone zostają procesy gojenia się ran, co z kolei wpływa na krótki okres rekonwalescencji. Znacznie zwiększa się ilość kolagenu i elastyny w naskórku, a więc dwóch podstawowych substancji, które gwarantują młody wygląd.

Młoda i piękna na nowo!

Jeśli chcesz odzyskać młody wygląd i nie godzisz się na zmiany, które pojawiły się na Twojej twarzy, nie zwlekaj! Sięgnij po porady ekspertów z Kliniki Medycyny Estetycznej Bieńkowscy i sprawdź, jakie zalety niesie za sobą zabieg biorewitalizacji komórkami macierzystymi. To chwalony przez kobiety na całym świecie sposób na zapewnienie sobie młodego wyglądu.

Rate this post

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *