Home Medycyna Serum do twarzy L’Oreal Revitalift Laser X3. Poznaj jego zalety i zobacz, jak prawidłowo stosować serum przeciwzmarszczkowe!

Serum do twarzy L’Oreal Revitalift Laser X3. Poznaj jego zalety i zobacz, jak prawidłowo stosować serum przeciwzmarszczkowe!

0

Serum do twarzy L’Oreal Revitalift Laser X3. Poznaj jego zalety i zobacz, jak prawidłowo stosować serum przeciwzmarszczkowe!Wraz z wiekiem na twarzy kobiety w naturalny sposób pojawia się coraz większa ilość zmarszczek, a także problem wiotczenia skóry, co sprawia, że traci ona swój promienny i młodzieńczy wygląd. Proces starzenia się skóry jest całkowicie naturalnym zjawiskiem, dlatego wiele kobiet po prostu się mu poddaje. Tymczasem okazuje się, że odpowiednio dobrany preparat przeciwzmarszczkowy jest w stanie czynić cuda i zdecydowanie opóźnić proces starzenia się skóry. Jednym z takich preparatów jest Serum L’Oreal Revitalift Laser X3, które zyskało uznanie wśród wielu kobiet na całym świecie. Podpowiadamy, w czym tkwi jego wyższość nad zwykłym kremem do twarzy i w jaki sposób go stosować, by przyniósł oczekiwane rezultaty!

Serum do twarzy czy krem – oto jest pytanie!

Panie, które zauważają na swojej twarzy pierwsze lub głębokie zmarszczki, zazwyczaj sięgają krem do twarzy, sądząc, że jest to jedyny właściwy i najbardziej skuteczny środek do walki z efektami starzenia się skóry. Oczywiście, krem przeciwzmarszczkowy to preparat, który obowiązkowo powinien znaleźć się na naszej półce z kosmetykami po 30. roku życia, jednak warto również wspomagać się bardziej specjalistycznymi preparatami. Serum sprawdzi się szczególnie dobrze przy pielęgnacji skóry w nocy, bowiem pozwoli na skuteczną regenerację i odbudowę skóry podczas snu. Warto zaznaczyć, że skóra naszej twarzy właśnie w nocy posiada najlepsze warunki do tego, by walczyć ze zmarszczkami, zaś skład serum, bogaty w silne, skoncentrowane i aktywne składniki, tylko ułatwi jej ten proces.

Serum wygładzające i ujędrniające do twarzy L’Oreal Revitalift Laser X3

Serum do twarzy L’Oreal Revitalift X3 to wyjątkowy preparat przeciwdziałający starzeniu się skóry, który charakteryzuje zdolność silnej regeneracji skóry, a także szybka wchłanialność. Serum działa przede wszystkim na trzech poziomach:

  • wypełnia skórę, widocznie redukując zmarszczki,
  • zagęszcza skórę, przywracając jej pierwotną objętość,
  • zwęża pory, powodując, że cera staje się gładka i bardziej promienna.

Duża ilość skutecznych składników aktywnych sprawia, że skóra staje się udoskonalona, rozświetlona i aksamitna w dotyku. Ponadto serum odznacza się delikatną i lekką konsystencją, która natychmiastowo wtapia się w skórę.

Serum przeciwzmarszczkowe do twarzy – jak stosować?

Serum może przynieść oczekiwane efekty tylko w dwóch przypadkach:

  • gdy jest stosowane regularnie – 1-2 razy dziennie,
  • kiedy aplikuje się je na twarz w odpowiedni sposób.

Ze względu na lekką i nietłustą konsystencję serum można stosować samodzielnie lub w połączeniu z kremem do twarzy – serum doskonale sprawdzi się jako baza pod stosowany na co dzień krem nawilżający. W stosowaniu serum przeciwzmarszczkowego bardzo duże znaczenie ma ilość oraz sposób jego aplikacji. Doskonałe porady na temat sposobu nakładania serum do twarzy L’Oreal Revitalift Laser X3 znajdziemy na stronie marki L’Oreal Paris. Ich autorką jest Joelle Ciocco – światowy ekspert w dziedzinie kosmetologii.

  • Ilość stosowanego serum rano nie może przekraczać 1-2 naciśnięć pompki, zaś wieczorem 2-3 (w lato należy zdecydowanie postawić na tę dolną granicę).
  • Serum nakłada się bezpośrednio na zewnętrzną stronę dłoni, a następnie przy pomocy palca wskazującego, nanosi się je na policzki oraz czoło. Serum nie należy nakładać na powierzchni nosa i brody, by nie eksponować zanadto środka twarzy.
  • Produkt należy rozprowadzać przy pomocy okrężnych ruchów – od środka twarzy do zewnątrz.
  • Aby zapewnić właściwą penetrację składników aktywnych i pobudzić do pracy fibroblasty, serum należy również rozprowadzić od dołu twarzy pociągłymi ruchami – brzegiem dłoni od szyi aż po kości policzkowe. Przy rozprowadzaniu produktu na czole, należy użyć całej powierzchni dłoni i rozcierać go od wewnątrz do zewnątrz.
  • Na koniec należy wygładzić skórę od dołu (szyja) kierując się ku górze (czoło) i używając w tym celu zagłębienia dłoni.

Jeżeli w trakcie aplikacji zauważyłyśmy nadmiar produktu, jego zbędną ilość możemy rozprowadzić na powierzchni szyi, dekoltu lub płatków usznych. Pamiętajmy też o tym, by przed nałożeniem serum na twarz, przeprowadzić dokładne oczyszczanie skóry – w ten sposób usuniemy z powierzchni twarzy wszelkie zanieczyszczenia i bakterie, które stanowią przeszkodę dla aktywnych składników serum.

Rate this post

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *