Home Uroda Bezpieczna kosmetyka – gabinet kosmetyczny Magnific Clinique
0

Bezpieczna kosmetyka – gabinet kosmetyczny Magnific Clinique

0

Gabinet kosmetycznyBezpieczna kosmetyka powinna być priorytetem dla każdej osoby dbającej o swój swój wygląd i dobre samopoczucie, a przede wszystkim o zdrowie.

Nie tylko kobiety decydują się na zabiegi w salonach kosmetycznych. Również mężczyźni, chętniej i odważniej sięgają po zdobycze medycyny estetycznej i nie boją się korzystać z dobrodziejstw, jakie oferują gabinety kosmetyczne.

Wśród szerokiego wachlarza usług, które oferują liczne gabinety medycyny estetycznej, panuje spora konkurencja. Skąd więc wiadomo, który gabinet kosmetyczny wybrać?

Jak wybrać bezpieczny gabinet kosmetyczny

Pierwsza rzecz na jaką trzeba zwrócić uwagę to higiena i czystość. To pierwsze co powinno rzucić nam się w oczy po wejściu do wybranego salonu kosmetycznego.

Bezpieczeństwo zabiegów zależy również od odpowiedniej sterylizacji narzędzi i środków higienicznych. W każdym bezpiecznym gabinecie medycyny estetycznej powinny znajdować się:

  • Autoklaw – jego użycie to najlepszy sposób uzyskania najwyższego poziomu sterylizacji. W autoklawie sterylizuje się narzędzia do zabiegów chirurgicznych oraz zabiegów medycyny estetycznej nawet takich jak manicure.
  • Rękawiczki jednorazowe – najbezpieczniejsze rękawiczki jednorazowe powinny być wykonane z odpornego na przekucia nitrylu. Idealnie sprawdzają się przy zabiegach takich jak makijaż permanentny. Nowe rękawiczki powinny być zakładane przy pacjencie.
  • Serwety, prześcieradła, bielizna oraz jednorazowe podkłady z antyalergicznej celulozy – również powinny być oferowane przez każdy bezpieczny gabinet kosmetyczny.
  • Preparaty dezynfekujące – używane przed każdą iniekcją i inwazyjnym zabiegiem, zapewniają ochronę przed bakteriami.
  • Jednorazowe frezy – przy zabiegach takich jak manicure i pedicure, używane do tego celu frezy powinny być jednorazowe, aby zminimalizować ryzyko przeniesienia drobnoustrojów.

Wszystkie narzędzia, które były sterylizowane powinny znajdować się w specjalnych pakietach opatrzonych indywidualnym numerem i datą.

Warto pamiętać, że przed zabiegiem mamy prawo pytać czy narzędzia były wysterylizowane, a najlepiej gdy pakiety otwierane są przy nas.

Gabinet kosmetyczny Magnific Clinique

Gabinet kosmetyczny Magnific Clinique Marta Dobosz to profesjonalne i przede wszystkim bezpieczny gabinet medycyny estetycznej.

Zabiegi oferowane w tym miejscu są nie tylko niepowtarzalnym przeżyciem, ale również – co najważniejsze – wykonywane są przez wykwalifikowaną,dyplomowaną kadrę, bezustannie poszerzającą swoją wiedzę na licznych kursach.

Zabiegi oferowane w Magnific Clinique Marta Dobosz to połączenie profesjonalizmu oraz zrozumienia dla potrzeb klienta. W gabinecie kosmetycznym wykorzystywane są jedynie najnowocześniejsze sprzęty umożliwiające przeprowadzenie wielu zabiegów, między innymi takich jak skuteczne i szybkie usuwanie owłosienia laserem, karboksyterapia czy botox.

W gabinecie kosmetycznym Marty Dobosz można skorzystać z porad i zabiegów, których udziela lekarz trycholog – ustali on przyczyny wypadania włosów, a także rozwiąże wszelkie problemy dotyczące stanu skóry głowy.

W gabinecie medycyny kosmetycznej w centrum Gdańska, każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej  wymagających klientów w gabinecie kosmetycznym można otrzymać również porady dotyczące suplementacji w diecie, wspomagania organizmu ziołami oraz skorzystać z usług masażysty i fizjoterapeuty, ponieważ – jak wiadomo – wszystko zaczyna się od wewnątrz.

Co wyróżnia gabinet kosmetyczny na tle konkurencji?

Oprócz innowacyjnych zabiegów takich jak HIFU ulthera plus i plazma skin, gabinet kosmetyczny oferuje również możliwość rezerwacji terminu online, a także jako jeden z niewielu gabinetów medycyny kosmetycznej, w pełni rozumiejący, że w dzisiejszych czasach, każdy cierpi najbardziej na brak czasu, gabinet kosmetyczny, można odwiedzić również w godzinach nocnych.

Wszystkie czynniki wymienione w artykule sprawiły, że klienci odwiedzający gabinet kosmetyczny Marty Dobosz, chętnie umawiają się na kolejną wizytę i dopieszczają swoich bliskich voucherami upominkowymi, ponieważ wiedzą, że oddają swoich przyjaciół i rodzinę w profesjonalne ręce.

Źródło: Magnific Clinique – Gabinet kosmetyczny

5/5 - (3 votes)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *